II Kolejka ligowa

Trener Marek Szuba po meczu:
Lekcja skuteczności – tak w dwóch słowach można chyba oddać co działo się na meczu. Dobrze weszliśmy w ten bo mieliśmy dwie 100% okazje na początku meczu. Goście strzelając nam trzy bramki tak naprawdę nie zrobili akcji – wszystkie bramki padły po indywidualnych błędach. Prawdę mówiąc, jeżeli nie przestawimy się na grę w okręgówce, to możemy już dziś pakować walizki. Po czwartej bramce goście robili co chcieli na boisku, na pewno wyróżnił się napastnik Korczyk. Takie błędy jakie popełnialiśmy w tym meczu nie wiem czy można nazwać trampkarskimi… brak mi słów. Trudno po takiej porażce będzie się podnieść. Gratulacje dla kolegów z Jawiszowic. Na koniec trzeba przeprosić naszych kibiców, którzy zamiast meczu z naszej strony zobaczyli biedę piłkarską.